lessphp fatal error: expected color value: failed at `-groups.less";` /home/funaticos/ftp/fun/wp-content/themes/theme50107/bootstrap/less/bootstrap.less on line 37lessphp fatal error: expected color value: failed at `background: lighten(@customBg, 6%);` /home/funaticos/ftp/fun/wp-content/themes/theme50107/style.less on line 1561 Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Zwrot z powodu wadliwego produktu

Jeśli otrzymałeś/aś wadliwy produkt, oczywiście masz prawo go zwrócić. Bardzo zależy nam na tym aby wszystkie zamówienia były realizowane na 100%, lecz wiemy że czasem możemy popełnić jakiś błąd.
W takiej sytuacji prosimy o przesłanie zdjęcia wady drogą mejlową i obiecujemy, że postaramy się rozwiązać jak najszybciej ten problem.

Zwrot bez przyczyny

W ostatnim czasie prawo zmieniło się w taki sposób, iż to sprzedawca decyduje czy towar można zwrócić bez podania przyczyny, czy też jest to niemożliwe. Dziwne to prawo, ale zdecydowanie staramy się być po dobrej stronie mocy i jeśli okaże się, że źle dobrałeś/aś rozmiar, możesz oddać lub wymienić towar, odsyłając go na nasz adres (niestety na swój koszt).
W tym przypadku również prosimy o wysłanie e-maila z informacją że podjąłeś/podjęłaś taką (przykrą dla nas) decyzję.

Kontakt: funaticos@funaticos.pl