Dostawa i płatności

Dostawa

Zamówione przez Was produkty postaramy się wysłać następnego dnia po zaksięgowaniu płatności. Zdarza się jednak, że jesteśmy na wspinie, nartach lub kajcie i wtedy czas ten może się wydłużyć do trzech dni roboczych.  Reszta pozostaje w rękach wybranego przez Was kuriera 🙂  W okresie świąt Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy oraz Noworocznym wysyłka zamówień może się wydłużyć

Darmowa dostawa

Przy zakupach na kwotę powyżej 600 pln dostawa jest bezpłatna i automatycznie wysyłana firmą kurierską lub Paczkomatem. Warunki dostawy obowiązują na terenie Polski. Dla zamówień poniżej 600 pln koszt dostawy firmą kurierską wynosi 16 złotych, a Paczkomatem 15 złotych.

Płatności

Dzięki systemowi płatności Przelewy24.pl kupując w naszym sklepie internetowym zapłacisz przelewem online, kartą płatniczą lub BLIKiem. W przypadku płatności tradycyjnym przelewem prosimy o ich dokonywanie do 5 dni od daty złożenia zamówienia. W razie braku płatności za zamówiony towar, po upływie tego czasu zamówienie zostaje anulowane, a zarezerwowany towar wraca do magazynu.

 

Dane do płatności przelewem 

Odbiorca: Guru Sp. z o.o. sp.k  ul. Racławicka 60, 30-017 Kraków
Numer konta: BNP Paribas 84 1750 0012 0000 0000 3897 9302
Tytuł przelewu: numer zamówienia