Zawartość Twojego koszyka

Jak się mierzyć?

W razie wątpliwości co do rozmiaru, który będzie dla Ciebie odpowiedni, zmierz proszę swoją ulubioną bluzę, sukienkę lub kurtkę według poniższych instrukcji. Długość rękawa mierzymy od szpary barkowej (końca obojczyka) do połowy dłoni. Długość bluzy, kurtki lub sukienki mierzymy z tego samego miejsca. Szerokość kurtek softshellowych zależy od Waszych preferencji. Jeśli zamierzacie ich używać zimą, na nartach czy snowboardzie, powinniście zamówić szerszą kurtkę, która pozwoli Wam zmieścić dodatkową warstwę ocieplającą – sweter puchowy lub primalofta. Lubiący dopasowany krój nie powinni uwzględniać tej poprawki.

Pamiętajcie, że nasze bluzy nierozpinane są wykonane z materiału, który jest dosyć elastyczny, więc jeśli lubisz „oversizowy”, luźny krój zdecyduj się na większy rozmiar.

Rozmiarówka bluz nierozpinanych jest dosyć mała. Większość Pań bez problemu mieści się w rozmiarach XS do L, zaś Panowie w rozmiarach od L do 3XL. Bluzy rozpinane mają zupełnie inną rozmiarówkę i w tym wypadku większość Pań wybiera rozmiary XS i S, zaś panowie M, L i XL. Rozmiary sukienek odpowiadają zasadniczo rozmiarom bluz nierozpinanych (obwód w klatce piersiowej), przy czym mają dłuższe rękawy (mankiet z wycięciem na kciuk) no i oczywiście, jak to sukienki, są dłuższe 😉

W razie wątpliwości, co do rozmiaru napiszcie  (funaticos@funaticos.com) lub zadzwońcie (+48 665 959 248) do nas. Pomożemy Wam dobrać odpowiedni rozmiar.

WYPRODUKOWANE W POLSCE

z lokalnych materiałów

ZWROTY

bezproblemowe

DARMOWA DOSTAWA

dla zamówień powyżej 600 ZŁ

ZDOBYWAJ RABATY

i kupuj taniej

Projekt i wdrożenie: Magic Studio