Zawartość Twojego koszyka

Zwroty i wymiana

Towar zakupiony na odległość możesz zwrócić lub wymienić bez podania przyczyny, jeżeli nie minęło 30 dni od daty otrzymania towaru. W celu dokonania zwrotu lub wymiany towaru osoby składające zamówienie powinny skorzystać z formularza zwrotów i wymianu.

W celu zwrotu należy przesłać produkty z pisemną informacją o zwrocie, wymianie na adres znajdujący się na formularzu wymiany. Szczegółowa procedura zwrotu lub wymiany towaru opisana jest w regulaminie.

W przypadku gdy są Państwo zainteresowani wymianą dostarczonego towaru na inny produkt z naszej oferty w ramach rozliczenia należnej kwoty, mogą Państwo skorzystać z właściwej opcji w zakładce „Moje konto” / „Zwroty i wymiany”, względnie prosimy o kontakt z obsługą sklepu Funaticos.com za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: funaticos@funaticos.com lub telefonicznie pod numerem +48 665 959 248. W przypadku różnicy cenowej pomiędzy wymienionymi towarami, prosimy o wpisanie formy realizacji dopłaty (przelew, pobranie) bądź numeru konta (zwrot nadpłaty).

WYPRODUKOWANE W POLSCE

z lokalnych materiałów

ZWROTY

bezproblemowe

DARMOWA DOSTAWA

dla zamówień powyżej 600 ZŁ

ZDOBYWAJ RABATY

i kupuj taniej

Projekt i wdrożenie: Magic Studio